Mubabao - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

Michał Malinowski

Kustosz, pomysłodawca i założyciel MuBaBaO, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Autor nowatorskich metod opowiadania i poszukiwacz inspiracji. Jako aktualny członek Rady d/s Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury próbuje ocalić słowa od zapomnienia.

11.01 2017

Bajki dla Witka

bajkidlawitka_int

Bajki dla Witka

Spotkanie opowieści o tym co w człowieku najpiękniejsze

Sytuacje kryzysowe niosą wiele cierpienia i tragedii. Są jednocześnie momentem uwolnienia wielkiej solidarności i pozytywnej energii w ludziach niosących pomoc. Pokazują, że tam gdzie pojawia się zło odnaleźć możemy miłość i dobroć.

W niedzielne popołudnie będziemy opowiadać o tym co powoduje, że mimo deszczu jesteśmy wstanie dostrzec słońce. Usłyszymy świadectwa codziennego bohaterstwa i mądrości z różnych stron świata. Nie zabraknie łzy wzruszenia, gromkiego śmiechu, kreatywnego spędzania czasu przy tworzeniu papierowych teatrzyków i tradycyjnej muzyki. Ponadto zapraszamy do zabawy w KRAINIE BAJKOSTWORÓW.

Chwile dzielone razem będą okazją do nabrania energii na rok 2017 jak również zebrania części środków potrzebnych do sprowadzenia wspaniałego muzyka Witka Brody który uległ ciężkiemu wypadkowi i leży w szpitalu w Mołdawii.

( całość pieniędzy zebranych w trakcie spotkania przeznaczona będzie na ten cel)

niedziela 15 stycznia 2017 roku

godz. 15:00 – 18:30

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

ul. Diamentowa 8

05-510 Czarnów, gm. Konstancin-Jeziorna

rezerwacje i info: muzeumbajek@wp.pl lub 509 454 871

Wystąpią:

Michał Malinowski

oraz

Witold Vargas, Bogdan Kupisiewicz i Andrzej Marzęcki -członkowie dawnego zespołu Varsovia Manta. Zagrają muzykę świata przeplecioną zabawami i tańcami dla całej publiczności.
https://www.youtube.com/watch?v=AupSqEGw7EE
Witold Vargas jest autorem Bestiariusza Słowiańskiego
https://www.facebook.com/BestiariuszSlowianski/
wysnuję krótką opowieść o Julkach. Dawnych Słowiańskich ludkach, które niosły pomoc w czasach klęski i głodu.
https://www.facebook.com/OpowiesciSlowianskie/videos/1181424158574127/

Copyright © 2014, Mubabao. Projekt i wykonanie strony: dobraforma.pl

European Network for Knowledge Diffusion of Digital Storytelling Lifelong Learning Programme Center for Digital Storytelling