Bajkostwory w Mubabao
 

Mubabao - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

Michał Malinowski

Kustosz, pomysłodawca i założyciel MuBaBaO, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Autor nowatorskich metod opowiadania i poszukiwacz inspiracji. Jako aktualny członek Rady d/s Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury próbuje ocalić słowa od zapomnienia.

16.05 2015

Bajkostwory

bajkostworA_8-

Bajkostwory – interaktywne pufy i poduchy dla dzieci

W zależności od tego, czy Twoje dziecko kocha pieski, kotki czy dzikie afrykańskie zwierzęta, czy raczej zaprzyjaźni się z poczciwym starym żółwiem czy wesołą małpką, MuBaBaO zaprasza do zabawy i odpoczynku dzieci w każdym wieku wraz z Bajkostworami!

Bajkostwory to interaktywne pufy, wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, zawierające miękkie wygodne wypełnienie. Pufy i poduchy dostosowane są całkowicie do Twojego dziecka:

- mogą mieć różną wielkość i miękkość,

- mogą przedstawiać różne zwierzątka – zarówno domowe jak i dzikie,

- zapewniają doskonała zabawę.

 

Pufy i poduchy mają za zadanie interaktywne pobudzenie  myślenia Twojego dziecka przez zainteresowanie go dodatkowymi, zamontowanymi do nich elementami. Pufy są niezwykle atrakcyjne dla dziecka przez doszycie do samego materiału kieszonek, pętelek, sznureczków i schowków, które dzieci wprost uwielbiają! Odkrywają więc zagadki ukryte w przyjaznej poduszce lub pufie, robiąc na nich przy okazji fikołki, skacząc, kładąc się na nie i traktując jako niezwykłą zabawę.

Założeniem twórców puf i poduch interaktywnych jest stworzenie bezpiecznego przyjaciela dla Twojego dziecka, który spędzi z nim czas. Pufy uczą dziecko samodzielnej zabawy bez angażowania osób trzecich w zajęcia dziecka. Tego typu zabawy są szczególnie cenne – pozwalają dziecku na samopoznanie, na rozwój wyobraźni i sensoryki. Pufa zapewnia również rozwój kinestetyczny dziecka – fikołki, podskoki i inne szaleńcze zabawy to coś, co zajmie Twoje dziecko na długi czas i sprawi, że pokocha ono swoje bajkowe zwierzątko.

Pufy wykonujemy na zamówienie, istnieje możliwość dostosowania kolorystyki, wyboru bajkowego zwierzątka, zmiany liczby pętelek, kieszonek, schowków i innych doszywanych elementów.

Pufa to doskonałe miejsce na odpoczynek, zabawę oraz fantastyczny sposób na oryginalny wystrój dziecięcego wnętrza!

 

bajkostworA_4 bajkostworA_7 Turlanka4Turlanka1_INT

zolw1ab1 zolw1ab zolw1a zolw1

Copyright © 2014, Mubabao. Projekt i wykonanie strony: dobraforma.pl

European Network for Knowledge Diffusion of Digital Storytelling Lifelong Learning Programme Center for Digital Storytelling