Mubabao - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

Michał Malinowski

Kustosz, pomysłodawca i założyciel MuBaBaO, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Autor nowatorskich metod opowiadania i poszukiwacz inspiracji. Jako aktualny członek Rady d/s Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury próbuje ocalić słowa od zapomnienia.

13.10 2019

Bajkowe urodziny

dziendzieckaPREMIER14a1

Muzeum ma w swojej ofercie absolutnie niezwykłe urodziny, które dopasowuje indywidualnie do potrzeb każdego małego jubilata i jego gości. Niezwykła przygoda połączona z opowieściami może odbyć się w domu, ogrodzie, każdym innym wskazanym miejscu, jak również w pełnym tajemnic budynku Muzeum, gdzie można nauczyć się gry na prawdziwych afrykańskich instrumentach, położyć na Łóżku Mądrości jednego z afrykańskich plemion i poczuć smak wyzwań!

Program urodzin oparty jest o opowiadanie bajek i wiele zabaw pobudzających kreatywność. W jego skład wchodzą Bajkowe przedstawienie, budowanie z klocków MuBaBaO i tworzenie opowieści do własnej budowli. Ponadto prezentujemy Magiczne Okienko Opowieści a potem dzieci wykonują własne ilustracje przestrzenne.  Całość zajęć to około 3 godzin.

Muzeum zapewnia całość obsługi uroczystości w zależności od Państwa potrzeb i wymagań. Atrakcje dostosowywane są do wieku, zainteresowań i liczby dzieci, w oparciu o kompetencje pedagogiczne oraz pełnię kreatywności organizatorów i animatorów.

Copyright © 2014, Mubabao. Projekt i wykonanie strony: dobraforma.pl

European Network for Knowledge Diffusion of Digital Storytelling Lifelong Learning Programme Center for Digital Storytelling