AKTUALNOŚCI

9.XII  SOBOTA

godz. 10:00-24:00

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

Festiwal Wynalazców MuBaBaO

 

Rozwijaj Kreatywność i Odkrywaj Dziedzictwo Polskich Geniuszy
Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego oraz Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści MuBaBaO z przyjemnością ogłaszają Festiwal Wynalazców MuBaBaO, fascynujące wydarzenie edukacyjne wspierane finansowo przez Fundację ARP.

Festiwal Wynalazców MuBaBaO to niepowtarzalna okazja dla dzieci, młodzieży i dorosłych, aby zgłębić historię i dziedzictwo polskich wynalazców oraz rozbudzić swoją kreatywność i innowacyjność.

Co Ciebie Czeka?

Przedstawienia Opowieści
Podczas dwudniowego festiwalu przeniesiemy się w fascynujący świat opowieści o polskich wynalazcach, którzy swoimi geniuszami zmienili oblicze nauki i technologii. Dowiedz się o ich niezwykłych osiągnięciach i wpływie na światową innowacyjność.

Warsztaty Kreatywne z Metodą Myślenia Kreatywnego MuBaBaO
Dołącz do interaktywnych warsztatów, gdzie wykorzystamy Metodę Myślenia Kreatywnego MuBaBaO do budowania prototypów własnych wynalazków. Rozwijaj swoją wyobraźnię, zdobywaj umiejętności problem-solvingu i odkrywaj, jak każdy może stać się wynalazcą.

Prezentacje i Panele Dyskusyjne
Posłuchaj inspirujących wystąpień polskich wynalazców oraz ekspertów zajmujących się najnowszymi trendami technologicznymi, takimi jak technologia wodorowa i sztuczna inteligencja.

Dlaczego Warto?
Odkryj Dziedzictwo Polskich Wynalazców: Poznaj nieznane historie polskich geniuszy i zrozum, jak ich wynalazki wpłynęły na światową naukę i technologię.
Rozwijaj Kreatywność: Weź udział w warsztatach kreatywnych, gdzie Metoda Myślenia Kreatywnego MuBaBaO pomoże Ci tworzyć własne innowacyjne projekty.
Edukacja Technologiczna: Zdobądź wiedzę na temat najnowszych trendów technologicznych i zainspiruj się potencjałem technologii wodorowej i sztucznej inteligencji.
Realizacja Dzięki Wsparciu Fundacji ARP
Festiwal Wynalazców MuBaBaO to projekt możliwy do zrealizowania dzięki wsparciu finansowemu Fundacji ARP. Dziękujemy za zaangażowanie w rozwój edukacji, kreatywności i innowacji w Polsce.

Dołącz do nas na Festiwalu Wynalazców MuBaBaO i zanurz się w fascynującym świecie polskich geniuszy oraz kreatywności, która kształtuje przyszłość!

Zapraszamy do udziału!