KMKMuBaBaO – Mubabao

Klocki Myślenia Kreatywnego MuBaBaO

Zachęcamy do kreatywnej zabawy klockami myślenia kreatywnego MuBaBaO z których możemy zbudować dowolne modele.

Chaos staje się harmonią…

Kiedy patrzysz na nasze klocki po raz pierwszy, może wydawać się, że to jedynie chaotyczna masa kolorów i kształtów. Ale w rzeczywistości, to właśnie z tego chaosu możesz stworzyć niesamowitą harmonijną formę. Zdolność do odnalezienia kształtu i harmonii w chaosie jest niezwykle ważna w dzisiejszych czasach, gdyż rzeczywistość wokół nas jest nieprzewidywalna, nielinearna i krucha.

Rozwój intelektu i kreatywności…

MuBaBaO to nie tylko zwykłe klocki. Nasze klocki myślenia kreatywnego rozwijają inteligencję kreatywną, zachęcając do rozwijania umiejętności motorycznych, świadomości przestrzennej oraz krytycznego myślenia. Nasz doświadczony zespół specjalistów z Instytutu Innowacji Pedagogicznych Storyteller Museum opracował klocki, które sprzyjają rozwiązywaniu problemów i abstrakcyjnemu rozumowaniu.

Zdolność adaptacji w zmieniającym się świecie…

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, zdolność adaptacji jest kluczowa. Twórcza inteligencja, rozwijana dzięki naszym klockom, sprzyja zdolności adaptacyjnym, inspirując jednostki do przyjmowania zmian, odkrywania nowych możliwości i dostosowywania swojego myślenia do różnych sytuacji. Pozwala im elastycznie reagować na wyzwania i tworzyć kreatywne rozwiązania, które pomogą poruszać się w niepewnych lub nieznanych okolicznościach.

Unikalne autorskie modele

Nasze klocki MuBaBaO pozwalają Ci nie tylko na tworzenie gotowych modeli, ale również na rozwijanie swojej kreatywności poprzez tworzenie unikalnych autorskich konstrukcji. Każdy zestaw klocków stwarza nieskończone możliwości, które czekają na odkrycie przez Ciebie. Twórz nowe światy, eksperymentuj z formą i wyrażaj swoją wyobraźnię bez granic!

Rozwijanie myślenia przestrzennego

Nasze klocki MuBaBaO to idealny sposób na rozwijanie myślenia przestrzennego. Poprzez budowanie różnorodnych struktur i konstrukcji, ćwiczysz swoje umiejętności wizualno-przestrzenne oraz rozwijasz wyobraźnię. Odkrywasz, jak połączyć różne kształty i elementy w spójną całość, co stymuluje twórcze myślenie i rozwija umiejętność analizowania przestrzeni.

Nie trać czasu, rozpocznij przygodę z klockami MuBaBaO już teraz!

Klocki mają wpływ na:

rozwój inteligencji przestrzennej
poprawiają zdolność koncentracji
uczą staranności i dokładności w działaniu
usprawniają zdolności manualne
pobudzają myślenie narracyjne
kształtują pozytywne postawy

uczą współpracy

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór zestawów klocków. Dołącz do społeczności kreatywnych myślicieli i ciesz się niezwykłymi możliwościami, jakie oferują nasze klocki!

W ofercie posiadamy zestawy o różnej ilości klocków pozwalającej na zbudowanie innej ilości modeli. Każdy zestaw zawiera segmenty konstrukcyjne, koła, osie, akcesoria, instrumenty, łączniki, zawiasy oraz malutkie elementy „mozaikę” do ozdabiania.. Zestawy doskonale sprawdzają się w pracy zdalnej